Choď na obsah Choď na menu
 


Páskovanie na výššie technické stupne

Tesne pred Vianocami sa v našom klube uskutočnili v poradi druhé skúšký technickéj výspelosti na vyššie technické stupňe. Skúšok sa zučastnilo celkovo 12 cvičencov, ktorým sa po vyčerpavajúcich 3 hodínach treningu podarilo dôjsť až do cieľa a tak získali výššie  techcnické stupne (opasky).

U-Chong Seminár 2005

 Majstrami J.H. Changom a M. Hessem 

 V roku 2005 sme sa zučastnili na našom prvom seminári, ktorý viedli majstri Chang a Hessei. Trénovalo sa dva dni a to v sobotu a nedeľu. Tréningi boli zamerané ne všetký časti taekwonda ako poomse, športový zápas a sebaobranu. Majstri predviedli veľa zaujimavých techník. Hlavne majster Jae Hee Chang svoju kopaciu techniku na ktorú bol užas pozerať a majster Hessei svoju sebaobranu v ktorej je fakt majster. Účastníkmi boli Tomáš Potocký, Stanislav Galanda, Peter Vozňák, Marcel Roško, Ján Harmanoš, Martin Suchý a samozrejme tréner klubu Ján Valalík.

Obrázok

Obrázok   

Páskovanie na technické stupne 

Dňa 30.7.2006 sa v našom klube uskutočnili vôbec prvé skúšký technickéj vyspelosti na vyššie technické stupňe. Skúšok sa zučastnilo okolo 15 cvičencov z klubu, ktorým sa podarilo dôjsť až do cieľa a tak získali výššie  technické stupne (opasky).

 
 

 

Portrét


Kontakt

Black Tiger Taekwondo Snina

Základná škola 1. mája
(Dojang Klubu)

tomaspotocky@centrum.sk

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 292642
Mesiac: 1713
Deň: 52